NÜANS DANS VE SANAT EVİ: DANSIN BÜYÜLÜ DÜNYASINA ADIM ATIN!

Biz Kimiz?

Dansın büyülü dünyası, Nüans Dans Evi ile daha da renkleniyor! 2012 yılında Bursa’nın Nilüfer ilçesinde doğduk. Kuruluşumuzun ardında Erdik Şadıllığıoğlu’nun tutkusu ve vizyonu yer alıyor. Başlangıçta sunduğumuz çeşitli dans branşlarıyla adım attığımız bu yolculuk, şimdi 10 farklı profesyonel eğitmenimiz ve binlerce mutlu öğrencimizle büyüyor.

Yolculuğumuzun Evrimi

Kurulduğumuz yıllarda sunmaya başladığımız çeşitli dans branşlarıyla sadece dans değil, aynı zamanda sanatın ve ifadenin bir parçasını öğretiyoruz. 2022 yılında aldığımız büyüme kararıyla, Bursa’nın merkezi konumundaki PODYUM PARK’ta yeni bir dans akademisi ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Şu an itibarıyla 10 farklı branşta 10 profesyonel eğitmenimizle, dansın ve sanatın sınırlarını zorluyoruz.

Sayılarla Nüans Dans Evi

2012 yılından bu yana 500’den fazla sınıfta eğitim verdik ve bu sınıflarda 8000’den fazla öğrenciye dansın büyülü dünyasını sunduk. Birebir eğitimlerde 800’den fazla kişiye özel rehberlik sağladık. Aynı zamanda, Nüans Dans ve Sanat olarak, 500’den fazla lisanslı sporcu yetiştirdik. Bu sporcular arasında, dünya çapında kazandıkları başarılarla gurur duyduğumuz isimler de var.

Nüans Dans ve Sanat
500+Tamamlanan Sınıf
7binÇalışılan Saat
600+Kazanılan Ödül
8binÖğrenci
10Farklı Dans