Sık Sorulan Sorular

Daha önce hiç dans eğitimi almadım. Kursa başladığımda zorlanır mıyım?

Dans eğitimi almak gerçekten keyifli bir süreç. Daha önce dans eğitimi almadıysanız temel dersler sizler için yeterli düzeyde olacak. Eğitmenlerinizin ilgisi ve sizi cesaretlendirecek tutumlarıyla zorlanmadan adım ve dönüşlerinizi öğrenirsiniz.

Dans etmeye kaç yaşında başlanır?

Dans etmek için yaş engel değildir. Dilediğiniz zaman dansa başlayabilirsiniz. Ancak bale yapmak istiyorsanız 4 – 11 yaş arası çocuklarınızı dansa başlatmanızda yarar var. Sosyal Latin danslarını, salon ve halk danslarını dilediğiniz yaşta yapabilirsiniz.

Eşli yapılan bir dans dersi almak istiyorum ama partnerim yok. Kayıt yaptırabilir miyim?

Elbette. Eğitmenlerimiz dans etmek isteyen ancak partner sıkıntısı yaşayan öğrencilerine destek oluyorlar. Dilerseniz eğitmenler ve asistanlarla da dans edebiliyorsunuz.

Özel dans dersleri veriyor musunuz?

Yılın her dönemi özel derslerimiz mevcut. Size özel program için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Derslere katılırken ne giymeliyiz?

Kayıt yaptırdığınız ders içeriklerinize göre giyeceğiniz kıyafetler de değişebilir. Ancak dans derslerinde genel olarak rahat t-shirtler ve pantolonlar ile şortlar tercih edilir. Eğitim alırken kolay hareket etmeniz önemli olduğu için aslında kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle giyinmelisiniz. Ayağınızı sıkmayacak ve kaymayacağınız ayakkabıları seçmenizde yarar var. Hip hop yaparken bol şort ve tişörtler, tango yaparken yırtmaçlı elbiseler dansınıza da uygun olacaktır.

Bize Sorun

Formu doldurarak merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz